Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

Trys pagrindinės lietuvių „zbitkos“ keliaujant lėktuvu

True true… Tas liečia ne vien emigrantus, o apskritai skraidančius keleivius.
Visi ką pažįstu, su kuo skraidau – visada išskrisdami kažkur buriuojamės, bendraujam, nes kažkurį laiką nesimatę su draugais, geriam alų ar dar ką veikiam. Būna, kad vėluojam įlaipinimui (esu ne kartą praeidinėjęs oro uosto apsaugą likus <10 min iki "gate closes"), būną, kad mūsų ieško :)) O vat visi kiti... neikada nesupratom, kad ir kiek bandėm, KODĖL jie ten būriuojasi, stovi toje eilėje po pusvalandį ar ilgiau?! Pasirinks geresnę vietą (RyanAir`e?!), anksčiau už mus nuskris?? 😀 "Kodel stovi? Nes visi stovi..." Kaip sakoma - proto kiekis žemėje yra fiksuotas, o žmonių vis daugėja...

Atsakymų: 4
  1. 123

    Na ryanaire prie lango yra vienintele vieta kurioje gali nusnausti.. Nes kitur sedi tiesiai kaip statula, o ten bent galva atremti eina. O kai plona, tai man geda uz juos pasidaro. Kodel neploja (ale dziaugiasi kad isgyveno), kai autobusas is Jurbarko i Kauna atvaziuoja ? Gi autobusu keliauti kur kas pavojingiau…

  2. jaunius

    Siaip tai bent jau as stoviu nes paskui tris valandas sedi.. tai stengiuosi nesedet pries skrydi kuri laika ir paskui tikrai nesigailiu del to..

  3. minde

    Dėl stovėjimo eilėje nematau nieko blogo. Kai keliauji keliese, norisi sedėti vienoje eilėje, o su žmona/drauge šalia, jei ateisi likus 10min iki vartų uždarymo, didelė tikimybė, kad rasi vietas atskirai arba skirtinguose lėktuvo galiuose.

Jūsų komentaras, pastaba ar pasiūlymas

Kambarių nuoma keliaujant

AirBnB

Sumanūs keliautojai

Naujausios publikacijos

Pasaulio oro uostų WiFi slaptažodžiai
2019-03-10
Google skrydžiai
2017-12-11
Jungle
2017-11-25
Domenai nuo €6.00 metams, tinklapių talpinimas (hostingas) nuo €0.50/mėn!

Skrydžių žemėlapis ir statistika

Travel map

Mano skrydžių statistika

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti