Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Vilniaus oro uostas (VNO)

Tiesioginių skrydžių (pirmyn ir atgal) iš Vilniaus oro uosto (VNO) pasiūlymai:

Tarptautinis Vilniaus oro uostas (IATA kodas: VNO) – pagrindinis šalies oro uostas:

VNO

Valstybės įmonė Vilniaus oro uostas kaip savarankiška įmonė veikia nuo 1991 m. rusėjo 30 d, kurios steigėjas – Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija. Oro uoste dirba virš 300 darbuotojų. Įmonė užima 326 ha plotą, oro uosto perimetro ilgis 10,54 km. Kilimo ir tūpimo tako ilgis 2 515 m; plotis 50 m; PCN83/F/D/X/T; II tūpimo kategorija, įrengta „Siemens“ žiburių signalinė sistema. Oro uostas įsikūręs Vilniaus pietuose ant plynaukštės. Nuo sostinės centro oro uostą teskiria 7 km. Oro uostas teikia aviacines ir neaviacines paslaugas šalies bei užsienio ūkio subjektams, taip pat fiziniams asmenims. Orlaiviai skrenda pagal iš anksto suderintą tvarkaraštį, t.y. reguliarūs reisai, ir ne pagal tvarkaraštį , t.y. užsakomieji reisai.

Oro uosto planas:

4 Responses
  1. Diana

    Sveiki,norejau pasiteirauti jusu,del bagazo.Turiu bilieta WIZZAIR avialiniju.Pirkausi bagaza,bet man negalejo pasakyti koks svoris turi buti.Vienoj agenturoj sake 32 kg kitoj 20.Tai kiek istikruju turi buti bagazas,kad oro uoste uz virssvori nereiketu primoketi.

  2. Uzsisakyti bilieta jau mokate – puiku. O nueiti wizzair.com -> Informacija -> bagazas tai nesugebate – liudna :/
    „Siekiant užtikrinti saugą ir išvengti pavojaus sveikatai, vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 32 kilogramų.” jei kalbama apie papildoma, regsitruoat bagaza. O rankinis, nesamas i salona – iki 10 kg.

  3. Egle

    Sveiki, turiu klausimeli: skrendu per ryanair, rankinis bagazas yra didele kelionine kuprine, jei ji butu pilna, tai jau nebeatitiktu dydzio normu, bet jei ji bus daugmaz pustuste ir as galesiu ja sulenkti taip kad atitiktu, neturetu prisikabinti? Is anksto labai aciu uz atsakyma 🙂

  4. Taip, be problemų. Nemažai pažįstamų būna skraido ir su 70+ ltr ekspedicinėmis kuprinėmis. Svarbu kad jso nepilnos, galiam formuot (nėra metalinio rėmo) ir sukišt į patikrinimo formą 😉

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.