Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Wizz Discount Club

Jei dažniau nei 2-3 kartus metuose skrydžiams renkatės WizzAir aviakompaniją, tuomet verta pagalvoti apie Wizz Discount club`o narystės įsigijimą 😉 Pats ne tiek daug su čigonais jais skraidau, tad neturiu ir paaiškinti visų procedūrų ir niuansų negaliu, tad tik pateikiu išverstą esminę informaciją:

– narystės metinis mokestis: paprasta (2 asm.) – €40, grupinė (5 asm.) – €70
– nuolaida KIEKVIENAM skrydžiui (brangesniam nei  €19.99): €10
– nuolaida dideliam salono bagažui arba registruojamam bagažui: €5

Taigi nereikia būti matematikos genijumi, kad matematika būtų aiški – jei skrendate su Wizz bent 4 kartus metuose, arba grupėmis, tuomet šią kortelę turėti verta, atsipirks investicija.

WDC

Viska info apie klubo narystę (angliškai): Wizzair.com/en-gb/information-and-services/memberships/wizz-discount-club

P.S. nuo savęs primenu kad taisyklėse iškart numatyta, kad svetimiems su šia naryste „padėti” negalėsite. Jūsų pavardė turi būti skrendančių sąraše. Nors aišku išmastėme irgi vieną gerą dalyką – jei bilietai kokie labai pigūs, tarkim už €20 į abi puses, o ne nariams – po €40, tai skrendanti kokių bent 5-ių žmonių grupė gali Jums „sumesti” €50 ir galėsite apsimokėti dar ir sau bilietą, bet neskristi 🙂

1 Response

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.