Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

Automobilio nuoma

Vykstate atostogauti ar pakeliauti? Norite spėti ir pamatyti daugiau – išsinuomokite automobilį vietoje 😉

Patarimai:

1. Išsirinkite šalį ir miestą, į kurį skrisite. Pasirinkite kur norite pasiimti automobilį – oro uoste ar kitame punkte. Taip pat, jei planuojate grąžinti automobilį kitame mieste (oro uoste) – nužymėkite varnelę ties “Grąžinti automobilį ten pat” ir užpildykite papildomsu duomenis.

2. Pasirinkite datas ir laikus kada norite pasiimti ir grąžinti automobilį. Nurodykite pagrindinio vairuotojo amžių ir paspauskite “Paieška”.

3. Naujai atsidariusiame lange Jums bus pasiūlyti įvairūs automobiliai pagal jų klasę, nuomos kainą ir kitus parametrus.

4. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokius pasirinkimus, kaip nemokamas papildomas vairuotojas (aktualu keliaujant su šeima ar grupelėmis), kad nebūtų arba būtų kuo mažesnė draudimo frančizė ir t.t.

5. Radus tinkamą automobilį ir nuomos kainą, paspauskite “Užsakyti dabar”. Tuomet Jums bus pasiūlyta papildomai įsigyti draudimą (verta apie tai pagalvoti, nes būna problemų su tom nuominėm mašinom, jei jos įbrėžiamos, patenka į avariją ir pan…) ir kitas, net labai nebūtinas paslaugas 🙂

6. Galiausiai reikės užpildyti užsakovo asmens duomenis ir mokėjimo informaciją (turite turėti kredito kortelę su pakankamai nemaža suma arba kredito limitu).

7. Sėkmingai baigus visas šias nesudėtingas procedūras gausite automobilio rezervacijos patvirtinimą. Sulauksite kelionės datos, nuskrisite į vietą ir sėsite prie vairo. Saugios kelionės 😉

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti