Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Automobilio nuoma

Greitesniam ir patogesniam keliavimui

Patarimai

Kaip naudotis skrydžių paieškos ir užsakymo sistema
Automobilio nuomai paieška
Rezultatų peržiūra
Automobilio užsakymas

1. Išsirinkite šalį ir miestą, į kurį skrisite. Pasirinkite kur norite pasiimti automobilį – oro uoste ar kitame punkte. Taip pat, jei planuojate grąžinti automobilį kitame mieste (oro uoste) – nužymėkite varnelę ties „Grąžinti automobilį ten pat” ir užpildykite papildomus duomenis.

2. Pasirinkite datas ir laikus kada norite pasiimti ir grąžinti automobilį. Nurodykite pagrindinio vairuotojo amžių ir paspauskite „Paieška”. Rezultatai Jums bus pateikti NAUJAME naršyklės lange.

1. Naujai atsidariusiame lange Jums bus pasiūlyti įvairūs automobiliai pagal jų klasę, nuomos kainą ir kitus parametrus.

2. Pasinaudoję rezultatų filtravimo įrankiu galite susiaurinti pasiūlymų spektrą pagal kainą, paslaugos teikėją, kuro užpylimo sąlygas, kilometražą, draudimą ir pan.

3. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokius pasirinkimus, kaip nemokamas papildomas vairuotojas (aktualu keliaujant su šeima ar grupelėmis), kad nebūtų arba būtų kuo mažesnė draudimo frančizė ir t.t.

1. Išsirinkus tinkamą automobilį ir nuomos kainą, paspauskite „Užsakyti dabar”. Tuomet Jums bus pasiūlyta papildomai įsigyti draudimą (verta apie tai pagalvoti, nes būna problemų su tomis nuominėmis mašinomis…, jei jos įbrėžiamos, patenka į avariją ir pan…) ir kitas, net labai nebūtinas paslaugas 🙂

2. Galiausiai reikės užpildyti užsakovo asmens duomenis ir mokėjimo informaciją (turite turėti kredito kortelę su pakankamai nemaža suma depozitui arba kredito limitu).

3. Sėkmingai baigus visas šias nesudėtingas procedūras gausite automobilio rezervacijos patvirtinimą. Sulauksite kelionės datos, nuskrisite į vietą ir sėsite prie vairo. Saugios kelionės 😉