Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Atšauktų skrydžių kompensacijos

Jūsų skrydis buvo atšauktas, vėlavo arba perkeltas? Jums priklauso kompensacija!
Jūsų skrydis vėlavo, buvo atšauktas arba perkeltas? Norite gauti kompensaciją!?

Kreipkitės į išieškojimo profesionalus - Compensair

Jei Jūsų skrydis vėlavo kelias valandas, buvo visai atšauktas, Jums buvo atsakytas įlaipinimas arba dėl avialinijų kaltės pavėlavote į kitą jungiamąjį skrydį – Jums gali priklausyti nuostolių kompensacija iki 600 €!

Tačiau negalite tikėtis kad avialinijos Jums geranoriškai ją pasiūlys… Todėl tuo klausimu visuomet patogiausia dirbti su kompensacijų išieškojimo profesionalais, kurie turi didžiausią patirtį tuo klausimu ir garantuoja didžiausią sėkmės procentą 😉

Jei norite kreiptis dėl kompensacijos. vadovaukitės šiais nurodymais:

  • Pirmiausiai - nepasirašinėkite jokių avialinijų darbuotojų "pakištų" dokumentų oro uoste! Kartai būna, kad darbuotojai siūlo pasirašyti kažkokius neaiškius "sutikimus", kas pasirodo esant atsakomybės atribojimo aktas ar pan.
  • Nesutikite, neimkite Jums siūlomų smulkių "geros valios" dovanų, kaip pvz. avialinijų kuponai 100 € vertės ar pan! Tai taip pat bus traktuojama kaip pakankamas atsiskaitymas už Jūsų gaišatį ir nepatogumus...
  • Jei vėluojant skrydžiams Jums siūlomas nemokamas maistas, apgyvendinimas (kuponai jiems) - sutikite, pasinaudokite, nes tai taip pat yra avialinijų prievolė pagal įstatymus Jus pamaitinti, pasirūpinti nakvyne jei dėl jų kaltės negalite skristi laiku. Tai niekaip nekoreliuoja su vėlesne galimybe papildomai reikalauti dar ir piniginės kompensacijos.
  • Norint pateikti paraišką kompensacijai gauti užpildykite aukščiau esančią užklausos formą - pasirinkite išvykimo ir atvykimo oro uostus, skrydžio datą bei priežastį dėl ko kreipiatės: ar skrydis smarkiai vėlavo, buvo visai atšauktas, Jums buvo atsakytas įlaipinimas ar nespėjote į jungiamąjį skrydį
  • Pateikite paraišką. Užsiregistruokite kompensacijų išieškojimų specialistų svetainėje, pateikite duomenis apie save, kontaktus, esant reikalui - papildomus duomenis apie probleminį skrydį. Bendraukite su jų vadybininkais visais einamaisiais klausimais. Laukite teigiamo sprendimo ir pinigų pervedimo. Sėkmės!