Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Tie kas labiau pasidomi mūsų kelionėmis, pavarto fotoalbumus, manau atkreipė dėmesį, kad dažniausiai keliaujame tik su rankiniu bagažu ir į jį dar sugebame susitalpinti nedidelius miegmaišius, pripučiamus kilimėlius ir dažniausiai stengiamės stovyklauti, nakvoti, maitintis lauko sąlygomis. Tai ne tik todėl, kad taip pigiausia, bet todėl – kad įdomiausia! Kaip dažnai mėgstu sakyti – jei skristi kažkur 2000 km ir drybsoti patogioje lovoje / prie TV / baseino, tai galima išvis niekur neskristi ir namie pažiūrėti TV :)) O stovyklaujant outdoor dažniausiai neturime visų „normalių” patogumų (bet kai pagalvoji – nemaža dalis pasaulio gyventoju išvis jų neturi ir gyvena visą gyvenimą…), bet užtat turime tokius vaizdus, aplinką, nuotykius, kokių už pinigus nenusipirksi! Tarkim nakvynė pakrantės grotoje, mėgaujantis žvaigždėtu dangumi ir bangų mūšą, saulėlydžiai ir saulėtekiai, poilsis nuo miesto triukšmo ir šurmulio…

5 billion star hotel

BOMZ – žmogus be nustatytos gyvenamosios vietos (vertinys iš rusų kalbos). Tad šia, tikrąją prasme, ir mūsų projektas užvadintas, o ne todėl, kad kuičiamės po konteinerius ar smirdime :)) Tad normalu, kad kas 2-3 kelionės dienas stengiamės išsinuomuoti kokius viešbutukus ar dar kur susiderinti ne tai, kad nakvynę, bet normalius patogumus – dušą, elektros prietaisų įkrovimą, wi-fi internetą ir t.t.Daugeliui kitų mūsų lankytojų išvis nesuprantamas keliavimas kažkur be iš anksto užsakytu konkrečių viešbučių ir pan. Tad stengiamės padėti ir jiems, kad jei jau norite viską susistyguoti ir užsisakyti viešbučius – gerai, tik patarsime kaip ir kur tą padaryti pigiau ir patogiau 😉 Kadangi apgyvendinimo pasirinkimai keliaujant – gana plati tema, tai visus aprašymus ir patarimus išskaidėme į kelis atskirus puslapius, pasirinkite kas Jums katualiausia:

Viešbučių, hostelių, motelių, apartamentų užsakymas;

Pigesnių hostelių, studentiško tipo bendrabučių užsakymas;

Privačių apartamentų, butų, namų nuoma;

Nemokamos nakvynės, apgyvendinimo variantai.

[divider scroll_text=”Į viršų”]

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai