Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Išlaidos kelionėje

Kituose temose ir info puslapiuose aprašyta daug patarimų ir niuansų kaip pigiai keliauti, pasinaudoti viešuoju transportu, įsigyti/pasigaminti nebrangaus maisto, nakvoti hosteliuose arba nemokamai ir t.t. Bet kiek kas tai beskaitytų ar nė neskaitę, bet daugelis naujokų visada užduodą „įki skausmo beviltišką” / nelogišką klausimą – „Kiek AŠ išleisiu kelionėje” :))

Ooooo… Šis klausimas mane visad „užmuša” :)) Ir tipiškai teatsakau klausimu – „o kiek kainuoja… automobilis?” Nuskamba atsakymas „Įvairiai…, priklausomai nuo…”…

BŪTENT! 🙂 Iš kur AŠ galiu žinoti kiek JŪS galite sau leisti išleisti, kokie Jūsų poreikiai, kiek sumoje išleisite?? Juk tai taip subjektyvu :/ Vieniems žūt būt reikia pavalgyti baruose, miegoti viešbučiuose, prisipirkti reikalingų ir nereikaligų suvenyrų, važinėti su taksi ir t.t. Kiti pilnai pasitenkina apsipirkdami nebrangaus, ruošiamo maisto prekybos centruose, jei oro sąlygos nėra labai bjaurios – nakvoja outdoor, daug vaikšto pėsti ne tik todėl, kad taip sutaupo transporto išlaidas, bet tiesiog taip daugiau ir įvairiau pamato, nei „pro autobuso langą” ir t.t. Tad į šį „amžiną” klausimą nėra ir būti negali objektyvaus atsakymo!

Yra pažystamų, kurie ~savaitės EuroTrip`ui išnaudoja ~100 eur. Man pvz. tiek niekad neužtenka, nes dar neišvysčiau tokio saves „ribojimo” 🙂 Tad dažniau prireikia ~200 eur. O yra ir draugų, kurie „niekaip nesupranta” kur ir kam išleisti NET 100 eur… ką kalbėti apie taip kaip šaiposi iš mano „buož o ne bomžturiškumo” 😀 Žodžiu… Jei turit galvą ant pečių ir ji ne absoliučiai tučia, apsukrumo, tai ir su 50 eur kišenėje įmanoma savaitę ne tik, kad badu nenumirti, bet gana neblogai dar ir praleisti ja. ~100-200 eur/sav. jau normaliau. Pagal galimybes ir poreikius, jei turėsite kokį 150 eur + 100-150 eur „rezervo” kreditinėje – išvis turėtų būti konfortabili kelionė. Na o 300+ eur išlaidos savaitei, tai čia sorry, bet jau ir aš sakau – ne ten pataikėt, Jūms pakeliui su Novaturu ir pan. reiškias drybsoti Egipto ar Gan Kanarijos paplūdymiuose ar žiūrėti TV pire baseinų, viešbučiuose „all included” :))

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai