Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, savarankiškų kelionių idėjos! KITOKS požiūris ir patarimai pagrįsti patirtimi ;)
default-logo

Booking.com
Patarimai:
1. Laukelyje "pvz., miestas, region..." pradėkite vesti miesto, šalies arba viešbučio pavadinimą, o sistema Jums pasiūlys galimus pasirinkimus.
2. Pasirinkite pageidaujamą apgyvendinimo trukmę - atvykimo ir išvykimo datas. Taip pat galite pasirinkti keliautojų skaičių / kambarių tipą.
3. Spauskite "Ieškoti". Naujai atsidariusiame lange Jums bus pateikti rekomenduotini apgyvendinimo variantai. Kairiame stulpelyje galite pasirinkti filtravimo variantus: pagal kainą, žvaigždučių kiekis, viešbučio tipas, teikiamos paslaugos ir pan.
4. Radę tinkamą kainos / kokybės variantą, paspauskite "Išsirinkti numerį", tuomet būsite nukreipti į išsamų numerių aprašymą, kur Jums reikės pasirinkti kurį konkretų kambarį ir už kokią kainą pageidaujate užsakyti.
5. Paspaudus "Užsakyti" Jums reikės suvesti savo duomenis ir apmokėti rezervacijos depozitą arba pilną kainą.
6. Po sėkmingos rezervacijos gausite tai patvirtinantį el. laišką su rezervacijos numeriu, atvykimo instrukcijomis ir t.t.
7. Viskas, laukite kelionės datos, nuvykite į vietą, pateikite rezervacijos patvirtinimo numerį, sumokėkite likusią sumą ir mėgaukitės poilsiu ;)

Sekite mūsų naujienas FaceBook bendruomenėje ir pirmieji sužinokite apie puikias skrydžių kainas, gaukite kelionių pasiūlymus, įdėjas ir patarimus! ;)

Uždaryti