Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

Viešbučių paieška ir rezervavimasBooking.com

Patarimai:

1. Laukelyje “pvz., miestas, region…” pradėkite vesti miesto, šalies arba viešbučio pavadinimą, o sistema Jums pasiūlys galimus pasirinkimus.

2. Pasirinkite pageidaujamą apgyvendinimo trukmę – atvykimo ir išvykimo datas. Taip pat galite pasirinkti keliautojų skaičių / kambarių tipą.

3. Spauskite “Ieškoti”. Naujai atsidariusiame lange Jums bus pateikti rekomenduotini apgyvendinimo variantai. Kairiame stulpelyje galite pasirinkti filtravimo variantus: pagal kainą, žvaigždučių kiekis, viešbučio tipas, teikiamos paslaugos ir pan.

4. Radę tinkamą kainos / kokybės variantą, paspauskite “Išsirinkti numerį”, tuomet būsite nukreipti į išsamų numerių aprašymą, kur Jums reikės pasirinkti kurį konkretų kambarį ir už kokią kainą pageidaujate užsakyti.

5. Paspaudus “Užsakyti” Jums reikės suvesti savo duomenis ir apmokėti rezervacijos depozitą arba pilną kainą.

6. Po sėkmingos rezervacijos gausite tai patvirtinantį el. laišką su rezervacijos numeriu, atvykimo instrukcijomis ir t.t.

7. Viskas, laukite kelionės datos, nuvykite į vietą, pateikite rezervacijos patvirtinimo numerį, sumokėkite likusią sumą ir mėgaukitės poilsiu 😉

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti