Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

Vietinis transportas

Akivaizdžiausias pavyzdys iš patirties, kai 2010 metų gale keliavome į Pizą ir Duseldorfą – turėdami laiko Weeze traukinių stotyje, ėmėme “kuistis” po elektroninį bilietų pardavimo automatą. Šiaip kelionė 1 vieną pusę  (Weeze – Dusseldorf ~80 km) žmogui ten kainuoja ~€16, ir tiek pat atgal. Normali vokiška kaina. Bet skaitinėjant visokią info, pasisekė prisikasti iki nuolaidos grupei pasiūlymo: 5 asmenys, kelionė į Dusseldorfą ir atgal, bei transportas mieste (tramvajai, autobusai), sumoje kainuoja… €25! T.y. 18 lt/žm. už naudojimasį visą dieną regiono transportu 🙂 Kad Lietuvoje taip…

Dar, ir šiaip labai pigus vietinis transportas Italijoje ir Ispanijoje, tampa dar pigesnis jei perkate RETURN arba grupinius bilietus. Tipinis pvz.: iš Pisa iki Manarola, vienam į vieną pusę, kainuoja ~~€4, o return`as jau tik ~€6, grupinis return`as ~€5/kiekvienam ir t.t.

Kiti “variantai” – čia jau aišku nuo linksmumo ir/ar naglumo priklauso, bet kaip esame darę Maroke ir daug kur kitur: perkamas traukinio bilietas 1-2 stoteles, o važiuojama toli toli 🙂 Jei būną kontrolė, paprastai sako sorry, Jūs pravažiavote, sekančioje išlipkite ir keiskite traukinį ;))

Jūsų komentaras, pastaba ar pasiūlymas

Kambarių nuoma keliaujant

AirBnB

Sumanūs keliautojai

Naujausios publikacijos

Pasaulio oro uostų WiFi slaptažodžiai
2019-03-10
Google skrydžiai
2017-12-11
Jungle
2017-11-25
Domenai nuo €6.00 metams, tinklapių talpinimas (hostingas) nuo €0.50/mėn!

Skrydžių žemėlapis ir statistika

Travel map

Mano skrydžių statistika

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti