Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Vietinis transportas

Akivaizdžiausias pavyzdys iš patirties, kai 2010 metų gale keliavome į Pizą ir Duseldorfą – turėdami laiko Weeze traukinių stotyje, ėmėme „kuistis” po elektroninį bilietų pardavimo automatą. Šiaip kelionė 1 vieną pusę  (Weeze – Dusseldorf ~80 km) žmogui ten kainuoja ~€16, ir tiek pat atgal. Normali vokiška kaina. Bet skaitinėjant visokią info, pasisekė prisikasti iki nuolaidos grupei pasiūlymo: 5 asmenys, kelionė į Dusseldorfą ir atgal, bei transportas mieste (tramvajai, autobusai), sumoje kainuoja… €25! T.y. 18 lt/žm. už naudojimasį visą dieną regiono transportu 🙂 Kad Lietuvoje taip…

Dar, ir šiaip labai pigus vietinis transportas Italijoje ir Ispanijoje, tampa dar pigesnis jei perkate RETURN arba grupinius bilietus. Tipinis pvz.: iš Pisa iki Manarola, vienam į vieną pusę, kainuoja ~~€4, o return`as jau tik ~€6, grupinis return`as ~€5/kiekvienam ir t.t.

Kiti „variantai” – čia jau aišku nuo linksmumo ir/ar naglumo priklauso, bet kaip esame darę Maroke ir daug kur kitur: perkamas traukinio bilietas 1-2 stoteles, o važiuojama toli toli 🙂 Jei būną kontrolė, paprastai sako sorry, Jūs pravažiavote, sekančioje išlipkite ir keiskite traukinį ;))

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai