Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

Nuo 2014 liepos – “nemokami” pokalbiai visoje Europos Sąjungoje!

European Union

Ankstyvos “Kalėdos” keliautojams – nuo 2014 07 01 “”Europos Sąjungos gyventojai galės be didesnių baimių naudotis savo mobiliais įrenginiais po visą Europą be papildomų mokesčių. Būdami bet kur mokėsite tiek, kiek esate sutarę su savo operatoriumi „gimtojoje šalyje“!! – tuo kaip ir viskas paskyta 🙂

Žinių, kalbų, kad link to einama, buvo ir anksčiau, o dabar yra jau ir nutarimas, vadinasi taip ir bus, belieka tokia smulkmena… dagyventi 🙂

“Taip angliškai vadinamieji „roaming“ mokesčiai, kai esate kitoje Europos Sąjungos šalyje ir naudojatės kito operatoriaus tinklu, netrukus taps praeitimi. Kaip skelbiama, nuo 2014 metų balso pokalbiai, trumposios SMS žinutės ir netgi internetas nebebus papildomai apmokestinami.”

“Europos Komisija, kurią sudaro 27 politikai iš įvairių šalių, kurie ieško bendrų interesų Europai, o ne individualioms šalims, Briuselyje nubalsavo už telekomunikacijų reformą, kuri įsigalios nuo 2014 metų liepos 1 dienos. Reformą skubėtą įteisinti dėl artėjančių Europos Komisijos rinkimų.”

Technologijos.lt

P.S.: pavadinime “Nemokami”, tai turiu omeny, kad turime visokius neblogus plansu daugelis, žinoma už viską mokam, bet vis tiek, tarkim “centus” (nors mano paties ano menesio sąskaita ir be roaming`ų – 300+ lt…)

Jūsų komentaras, pastaba ar pasiūlymas

Kambarių nuoma keliaujant

AirBnB

Sumanūs keliautojai

Naujausios publikacijos

Pasaulio oro uostų WiFi slaptažodžiai
2019-03-10
Google skrydžiai
2017-12-11
Jungle
2017-11-25
Domenai nuo €6.00 metams, tinklapių talpinimas (hostingas) nuo €0.50/mėn!

Skrydžių žemėlapis ir statistika

Travel map

Mano skrydžių statistika

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti