Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Nuo 2014 liepos – „nemokami” pokalbiai visoje Europos Sąjungoje!

European Union

Ankstyvos „Kalėdos” keliautojams – nuo 2014 07 01 „”Europos Sąjungos gyventojai galės be didesnių baimių naudotis savo mobiliais įrenginiais po visą Europą be papildomų mokesčių. Būdami bet kur mokėsite tiek, kiek esate sutarę su savo operatoriumi „gimtojoje šalyje“!! – tuo kaip ir viskas paskyta 🙂

Žinių, kalbų, kad link to einama, buvo ir anksčiau, o dabar yra jau ir nutarimas, vadinasi taip ir bus, belieka tokia smulkmena… dagyventi 🙂

„Taip angliškai vadinamieji „roaming“ mokesčiai, kai esate kitoje Europos Sąjungos šalyje ir naudojatės kito operatoriaus tinklu, netrukus taps praeitimi. Kaip skelbiama, nuo 2014 metų balso pokalbiai, trumposios SMS žinutės ir netgi internetas nebebus papildomai apmokestinami.”

„Europos Komisija, kurią sudaro 27 politikai iš įvairių šalių, kurie ieško bendrų interesų Europai, o ne individualioms šalims, Briuselyje nubalsavo už telekomunikacijų reformą, kuri įsigalios nuo 2014 metų liepos 1 dienos. Reformą skubėtą įteisinti dėl artėjančių Europos Komisijos rinkimų.”

Technologijos.lt

P.S.: pavadinime „Nemokami”, tai turiu omeny, kad turime visokius neblogus plansu daugelis, žinoma už viską mokam, bet vis tiek, tarkim „centus” (nors mano paties ano menesio sąskaita ir be roaming`ų – 300+ lt…)

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai