Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Mūsų bendruomenėje jau 3000 draugų

Sveiki,

Apgailestauju, kad pastaruoju metu niekaip nerandu laiko dažniau publikuoti įrašų, gerų skrydžių kainų pasiūlymų… pavasaris, vasara – daugiausia realių veiklų, kelionių, renginių. Tad būna, kad ištisom dienom jau nėra kada prisėsti prie kompiuterio, interneto. O prisėdus – laiškai, einamieji reikalai ir niekaip neatsiranda tos 25-os val paroje, kad dar ko paieškoti, paskelbti…

Bet šiandien šventė – mūsų FB bendruomenės narių skaičius perkopia 3000 „like`ų” ribą 🙂 Pirmąjį 1000 sudominome per metus+, antrąjam susirinkti prireikė tik 7 mėn., o trečiajam – pusmečio. Tad žinomumo progresas akivaizdus ir džiuginantis.

3000

Žinoma tai ne 100.000 apgaule gautų ar nusipirktų „like`ų”, kaip pas visokius prekiautojus „pigiausiais bilietais” su verslo antkainiais, o tikra, tvirta bendruomenė, kuri pati sužinojo, susidomėjo ir dar draugams nuoširdžiai rekomendavo mūsų projektą.

Ačiū Jums kad esate 😉

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai