Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

RyanAir naujienos: naikinama CAPTCHA patikra, nemokama aplikacija ir kt

ryanair

Po ne taip senai pasirodžiūsių straipsnių, kad “„Ryanair“ keis klientų aptarnavimo kultūrą” netrukome sulaukti ir pirmųjų “vaisių”: paskelbta, kad nuo spalio 30 d. bus panaikinta visus “užknisanti” CAPTCHA kodų patikra (tai liečia tiek online kainų peržiūrą jų tinklapyje, tiek atitinkamai ir Azuon programą), todėl turėtų vėl paspartėti skrydžių paieška ir peržiūra.

Kita gera naujiena – mobilioji aplikacija “RyanAir Cheap Flights” nuo spalio 1 d. platinama nemokamai tiek Android, tiek ir iPhone`u savininkams. Ši programėlė toli gražu nėra tokai funkcionali, kaip Azuon, bet vis tik “kišenėje” ją turėti ir kartkartėmis kažko paieškoti, pasitikrinti buvo ir iki dabar naudinga, nes kainavo vsiai nedaug ~12 lt. O dabar tikrai paskatins daugiau ką ją atsisiųsti ir naudoti, vien todėl, kad nemokamai :))

Ir trečia, manau svarbiausia, naujiena – dar tik planuose, kažkada pavasarį, bet planuojama skrydžių rezervacijos sistemso pertvarka, kuomet, pagaliau, turėsime individualias paskyras jų tinklapyje ir tuomet belisk prisijungti su el.paštu/slaptažodžiu ir bus automatiškai užpildomi bent jau pirmojoe keleivio duomenys, saugomi buvusių skrydžių duomenys ir t.t.

Jūsų komentaras, pastaba ar pasiūlymas

Kambarių nuoma keliaujant

AirBnB

Sumanūs keliautojai

Naujausios publikacijos

Pasaulio oro uostų WiFi slaptažodžiai
2019-03-10
Google skrydžiai
2017-12-11
Jungle
2017-11-25
Domenai nuo €6.00 metams, tinklapių talpinimas (hostingas) nuo €0.50/mėn!

Skrydžių žemėlapis ir statistika

Travel map

Mano skrydžių statistika

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti