Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

RSS naujienų prenumerata

Sveiki,

Daug laiko buvo primiršta atkreipti lankytojų dėmesį į tokią patogią ir naudingą funkciją, kaip tinklapio atnaujinimų prenumeravimą RSS srautu. Kažkam gal tai bus tik priminimas, kažkam naujiena, todėl pasistengsiu aprašyti plačiau.

feedburner

Tiesiog lankytis puslapyje ir tikrinti, ar nėra paskelbt kažko naujo – pats nepraktiškiausias būdas gauti informaciją šiais laikais. Greitesnis ir patogesnis – prisijungti prie mūsų puslapio FaceBook`e, bet automatinis įrašu republikavimas ten taipogi šiek tiek užtrunka, kartais keliolika min., kartais kelias val. vėluoja po realaus paskelbimo.

Tinklaraščio naujienų prenumeravimas per RSS srautą – tai pats greičiausias ir patogiausias būdas pirmiems sužinoti apie naujas publikacijas, nepražiopsoti geriausių kainų, nes naujienos Jūsų skaityklėje atsiranda iškart, kai tik paskelbiamas įrašas ir taip greitai, kaip dažnai patys nustatote sinchronizavimą!

RSS naujienų skaityklių (agregatorių) yra įvairių, praktiškai kievienas internetinis servisas (Google, Yahoo ir t.t.) turi savo alternatyvas. Aš, žinoma, rekomenduoju naudoti Google.com/reader/ nes jis, kaip ir viskas (kalendorius, kontaktai, paštas, diskas ir t.t.) sinchronizuojasi su viena asmenine Google paskyra 😉

Jūsų komentaras, pastaba ar pasiūlymas

Pigiausių skrydžių paieška

Kambarių nuoma keliaujant

AirBnB

Sumanūs keliautojai

Naujausios publikacijos

Pasaulio oro uostų WiFi slaptažodžiai
2019-03-10
Google skrydžiai
2017-12-11
Jungle
2017-11-25

Skrydžių žemėlapis ir statistika

Travel map

Mano skrydžių statistika

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti