Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

RSS naujienų prenumerata

Sveiki,

Daug laiko buvo primiršta atkreipti lankytojų dėmesį į tokią patogią ir naudingą funkciją, kaip tinklapio atnaujinimų prenumeravimą RSS srautu. Kažkam gal tai bus tik priminimas, kažkam naujiena, todėl pasistengsiu aprašyti plačiau.

 

feedburner

 

Tiesiog lankytis puslapyje ir tikrinti, ar nėra paskelbt kažko naujo – pats nepraktiškiausias būdas gauti informaciją šiais laikais. Greitesnis ir patogesnis – prisijungti prie mūsų puslapio FaceBook`e, bet automatinis įrašu republikavimas ten taipogi šiek tiek užtrunka, kartais keliolika min., kartais kelias val. vėluoja po realaus paskelbimo.

Tinklaraščio naujienų prenumeravimas per RSS srautą – tai pats greičiausias ir patogiausias būdas pirmiems sužinoti apie naujas publikacijas, nepražiopsoti geriausių kainų, nes naujienos Jūsų skaityklėje atsiranda iškart, kai tik paskelbiamas įrašas ir taip greitai, kaip dažnai patys nustatote sinchronizavimą!

RSS naujienų skaityklių (agregatorių) yra įvairių, praktiškai kievienas internetinis servisas (Google, Yahoo ir t.t.) turi savo alternatyvas. Aš, žinoma, rekomenduoju naudoti Google.com/reader/ nes jis, kaip ir viskas (kalendorius, kontaktai, paštas, diskas ir t.t.) sinchronizuojasi su viena asmenine Google paskyra 😉

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai