Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

Pigus ir efektyvus parkavimas: Valet parking

Pastarajai kelionei į Kiprą išbandėme kitokį automobilio parkavimo servisą – vadinamajį valet parking. Tai paslauga, kuomet Jūs užsisakote automobilio paėmimą nurodytų laiku oro uoste, atvykęs darbuotojas nuvairuoja Jūsų automobilį į saugomą, tačiau ne tokią brangią kaip oro uostų apylinkėse aikštelę, o grįžus po kelionės – vėl atvaro sutartu laiku.

Paslaugą užsakinėjome iš ValetParking.lt ir tikrai likome labai patenkinti! Savaitei kainavo tik 22 €, automobilis buvo paimtas sutartu laiku nuo oro uosto išvykimo terminalo, o parskridus atgal 1 val. nakties – privarytas jau prišildytas ir neapšerkšnijusiais langais, koks būtų buvęs pasiimtas iš standartinės aikštelės už kelis kart didesnę kainą…

Paslaugą teikia UAB P-parkas, administruojanti stovėjimus Vilniaus mieste, pasirašoma paslaugos sutartis, darbuotojas įsėdęs į Jūsų automobilį įjungią vaizdo registratorių, kuris fiksuoja visą kelią iki aikštelės ir atgal.

Žodžiu superinė paslauga už tikrai labai mažą mokestį. Net stebėjomės, kaip jiems apsimoka… Tad savo ruožtu bent pareklamuoti galiu, kad jiems sektusi šis verslas ir toliau teiktų gerą paslaugą pigiai!

Jūsų komentaras, pastaba ar pasiūlymas

Kambarių nuoma keliaujant

AirBnB

Sumanūs keliautojai

Naujausios publikacijos

Pasaulio oro uostų WiFi slaptažodžiai
2019-03-10
Google skrydžiai
2017-12-11
Jungle
2017-11-25
Domenai nuo €6.00 metams, tinklapių talpinimas (hostingas) nuo €0.50/mėn!

Skrydžių žemėlapis ir statistika

Travel map

Mano skrydžių statistika

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti