Pigiausi skrydžiai, geriausi viešbučių ir auto nuomos variantai Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra

Pigiausių skrydžių paieška mobiliajame telefone

Jau esu aprašęs įvairias naudingas smartphone`u programėles kurios pravers keliaujant. Dabar laikas šiek tiek plačiau pažvelgti į konkrečią jų rūšį – įrankius skrydžių paieškai ir užsakymui.

Žinoma labiausiai laukiamas įrankis – Azuon mobilioji versija. Dažnai bendrauju su programos kūrėjais, sako, kad tuo klausimu juda, bet konkrečių pažadų išleisti tokiai ar tokiai datai dar nėra, todėl tenka naudotis kitomis alternatyvomis:

1. Ryanair Cheap Flights

„RyanAir” 2012 10 25 d. išleido naują aplikaciją ir žinoma, kaip ir viską savo aplinkoje, apmokestino, kad ir simboliškai – €3 / ~11 lt 🙂 Žinoma to negailą už patogumą kur bebūtum, prasiskenuoti tam tikras kryptis, pasitikrinti kainas, užsakyti bilietus ar atlikti checkin`ą:

RYR

2. Wizzair Search and Price Alert

Nors rečiau skraidom „WizzAir”, bet jų programėlė užtat nemokama, todėl kiekvienas gali įsidiegti pasibandymui:

Wizz

3. easyJet

Dar rečiau naudojamos avialinijos, bet kai kam gali praversti, ypač gyvenantiems Anglijoje 😉

EasyJet

4. Skyscanner – All Flights!

Bendra įvairių avie kompanijų skrydžių paieškos programa. Kažkaip pasirodė iš tos pačios serijos, kai pdaugelis dalykų, kurie daro viską, tai tada nieko nedaro gerai… Kiek bandžiau naudotis – nei pigiausius skrydžius man rado, nei šiaip kokia labai naudinga pasirodė. Jau geriau naudotis, iš bėdos, SkyScanner.net

SkyScanner

5. Momondo – Cheap Flights Search

Dar viena universali skrydžių paieškos programėlė, kuri man tiesiog neveikė 🙂 Bet pabandykite, gal Jums tiks:

momondo

Komentuoti

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai