Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Pekinas – 1399 lt, Delis – 1349 lt

Tai šiek tiek ne mano puslapio „formato” skelbimas, bet kadangi draugas pasidalino šiandien šia info, nes potencialiai irgi ieškosis bendrakeleivių „pavalkatavimui” po Indiją, tai nutariau pasidalinti ir su Jumis, gal ką sudomins. Nes bet kokiu atvejų – į temą, nes bilietai tikrai siūlomi tikrai labai pigūs. Paprastai į tuos Azijos kraštus žmonės skraidydami moka po ~3000-4000 lt 😉

Pekinas, Kinija – tik nuo 1399 lt
Nurodyta aviabilietų kaina į abi puses, su mokesčiais.
Skrydžiai iš Rygos gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėn.  Vietų skaičius ribotas.
Pekinas – ne tik Olimpinių žaidynių miestas, tai vartai į Kiniją, pro kuriuos patogu keliauti po visą šalį.
Aplankykite naujuoju pasaulio stebuklu vadinamą Didžiąją Kinijos sieną, užsukite į kontrastingą ir margaspalvį Šanchajų, pasižvalgykite po paslaptingame rūke paskendusius Geltonuosius kalnus Huanhshan apylinkėse, užsukite į Azijos Venecija tituluojamą jaukų Suzhou miestelį, o nuo Guilin miesto leiskitės į stulbinančių gamtos vaizdų kupiną kruizą upe.
Jums pageidaujant užsakysime apgyvendinimą, traukinių bilietus, ekskursijas, pervežimus, vizas ir kt.
Delis, Indija – tik nuo 1349 lt
Nurodyta aviabilietų kaina į abi puses, su mokesčiais.
Skrydžiai iš Rygos balandžio, gegužės, birželio, liepos, rugsėjo ir spalio mėn. Vietų skaičius ribotas.
Delis – vienas iš garsiojo Auksinio trikampio miestų, įsikurusių Himalajų papėdėje. Nuo čia patogu nuvykti į Agrą apžiūrėti žymius Tadž Mahalo rūmus, užsukti į Džaipūrą pasigrožėti iš rožinio smiltainio pastatytu Hawa Mahal bei Amber fortu. Neaplenkite ir Varanasio, įsikūrusio prie šventąja vadinamos Gango upės ir tituluojamo Indijos širdimi. Po nuotykių kupino turo poilsiui apsilankykite Goa balto smėlio paplūdimiuose.
Jums pageidaujant užsakysime apgyvendinimą, traukinių bilietus, ekskursijas, pervežimus, vizas ir kt.

Šias keliones siūlo kelionių agentūrų tinklas „Baltic Clipper” 😉 Tokios kainos žinoma galios anksčiausia rezervavusiems, apmokėjusiems tiesiogiai ir pan. tad nenustebkite, jei pradėjus gilintis į kažkokias sąlygas, žvaigždes ir žvaigždutes kaina gausis visai kita 🙂 Aš tiesiog republikavau oficialų pasiūlymą: News.bc.lt/saved/20101206_1611.htm

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai