Pigiausi skrydžiai, geriausi viešbučių ir auto nuomos variantai Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra

Nemokamas sūris būna tik pelėkautuose…

Sveiki,

Pastaruoju metu šiame projekte atsirado nemažai pakeitimų, atnaujinimų – pradedant nauju dizainu, išdėstymu, baigiant „užrakintu turiniu”.

Jei pirmieji pakeitimai, savaime aišku, sulakė palaikymo ir padėkų, tai antrieji iškart sukėlė „šaršalą” tarp niekurių pažįstamų, giliai įsitikinusių, kad gyvenime viskas turi būti nemokama, sukramtyta ir pateikta ant lėkštutės. Ir jiems dzin, kiek tai atsieina realių pinigų išlaikyti, kurti, tobulinti paromis, savaitėmis, mėnesiais ir metais… Iškart pasigirdo paraginimų, kad jei negalima šiaip sau skaityti – tuomet REIKIA PASIVOGTI, apeinant „apsaugas” su įvairiais „script killer`iais” ir pan.

Nieko stebėtino – toks tas nemažos dalies lietuvių mentalitetas. Jie tegeba skaičiuoti nuosavą litą, kurio šiukštu niekam nepaskolins, nepadovanos, nepadės dar kažkaip. Bet jam/jiems tai visi ir viską privalo tiesiog DUOTI. Tai žmonės, kurie neįsigyja legalių Windows OS, nemoka narystės mokesčių kokiam GeoCaching, o pastoviai prašo kitų (matyt kvailesnių, kad prisideda savo pinigais prie bendruomenės vystymo), turinčių membership`ą, kad išeksportuotu „pocket queries”… Galiu garantuoti, kad tie patys žmonės pirmi, kurie apšaukia, kad kokie muzikos ar kino kūrėjai „nieko gero nesukuria”, bet niekada nenueina į kiną ar koncertus, kad savotiškai paremti kūrėjus finansiškai, net nelabai svarbu, patiks ten ar ne, bet tikintis, kad ateityje bus geriau… Ir tai tie patys žmonės, kurie nežino kiek ir kodėl tiek daug kainuoja knygos knygyne, nes jei jiems reikia – jie persivers per galvą, bet ras, vėlgį „kvailesnių už savę”, kurie jau bus nusipirkę dominančią knygą ir ją naiviai paskolins. Dažnu atveju – be galimybės susigrąžinti…

Grįžtant prie interneto, reklamų ir kitokių „užknisančių” dalykų tinklapiuose, tai taip, visiems mums nepatinka grojančiom, šokančiom į akis, mirgančiom animuotom reklamom perkrauti naujienų portalai ir pan. Bet vertėtų susimąstyti, kad jei nebūtų tų reklamų, jų kažkas nespaudytų – greičiausiai nebūtų ir tų portalų. Arba, dar blogiau, jie būtų finansuojami iš kokio vieno, suinteresuoto šaltinio, labai šališki ir ne informuojantys o dezinformuojantys! Ir tik absoliutūs naivuoliai arba, dar blogiau, piktybiniai VAGYS, tegali dangstytis tokiomis tezėmis „prieš 15 metų internetas buvo hipertekstas ir paveiksliukai, jokių reklamų ir pan trukdžių”. Taip, arklių traukiamas vežimas irgi tiek aplinkos neteršė, bet visi kažkodėl važinėja automobiliais… Ir dabar kiekvieną dieną visi naudojamės daugybę naudingų ir įdomių servisų internete, bet retas kuris susimasto, kiek daug visą tą sukurti, išlaikyti (serveriai, domenai, programuotojai, IT technikai, elektra, kūrybinės darbo valandos) atsieina.

Šiame projekte tikrai nėra perkrauta įkyriomis reklamomis ir tebuvo PAPRAŠYTA žmonių, norinčių pamatyti tikslias datas / kainas, paspausti „share” ir pasidalinti įrašu viename iš socialinių tinklų, taip prisidedant prie NAUDINGOS informacijos platinimo, žinomumo didinimo. JOKIŲ išlaidų (svarstytas variantas daryti mokamą prenumeratą), jokių mirgančių reklamų (kurios padėtu padengti bent dalį išlaikymo išlaidų). Paprastas prašymas – pasidalinti nemokama info su kitais. Kad didėtu žinomumas, lankomumas. Tai, su laiku, viena ar kita forma ima generuoti kažkokias įplaukas ir prisideda prie projekto vystymo, gerinimo, įrašų daugėjimo.

Žinoma Jūs galite piktybiškai naudoti „ad blocker`ius”, script`us apeinančius „turinys užrakintas” ir t.t. Džiaugtis, kokie Jūs šaunuoliai, kad pavogėte turinį, už tai niekaip neatsidėkodami. Tačiau vieną dieną nenustebkite, kad kažkokių tinklapių nebeliks išvis arba jų turinys gerokai suprastės, nes nespaudomos reklamos – negeneruoja pajamų, nesidalinamas turinys – nepritraukia naujo lankomumo. Kai nevyksta progresas – vegetuojama arba regresuojama.

Jums rinktis.

Komentuoti

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai