Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Kaip galima neskraidyti?

Pastaruoju metu vis kas nors užmeta „tu skraidai ir skraidai” su vis dar ta, intonacijoje girdima, paslėpta mintimi „juk tai velniškai brangu”… Kita situacija – kviečia tarkim į kokį renginį, susitikimą Vilniuje, bet dažniausia to atsisakau, realiai motyvuodamas tuo, kad… toli ir brangu 😀

Pradžiai pagrįsiu antrąją mintį, po to paneigsiu pirmą 🙂 Nuvažiuoti tarkim iš Jonavos į Vilnių, imkime visuomeninį transportą, yra velniškai nepatogu, užtrunka ilgai ir kainuoja ne taip ir mažai. Viena tipinė situacija atrodo taip – reikėjo kažką nuvežt į Vilnių, kažką pasiimt parsivežt, su kai kuo susitikt trumpam ir t.t. Išsiruoši autobusu, kuris važiuoja 2+ val., o kelionės bilietas kainuoja 24 lt. Išlipi prie monetų kalyklos, pasigauni maršrutinį autobusiuką ir pervažiuoji iki Pašilaičių už 3 lt, per valandą susitvarkai ką reikia, draugas pametėja iki stoties, traukinio nėra, autobuso tiesioginio nėra, tai važiuoji į Kauną už 24 lt iki Kalniečių, nuo čia su „dušmanu” už 4 lt iki Jonavos ir dar už 4 lt imi taksi iki namų, nes jau vėlus vakaras. Taip sumoje, dėl 1 val reikalų, sugaišti ~6-7 val, išleidi bent 60 lt ir nusivarai nuo kojų. Todėl MAN Vilnius net nepanašus į kažkokią Lietuvos bambą – tai yra užkampis ir tiek, periferija kažkokia Lietuvos centro atžvilgiu :))

Taigi kodėl važinėti brangu – jau parašiau. Dabar žiūrim kodėl skraidyti – pigu 😉 Kaip jau minėta ankstesniame įraše, gegužės antroje pusėje skrendame į Ispaniją pakeliaut, palaipiot ant uolų ir pan. ~10 dienų. Tiesioginis skrydis per visą Europą į Alikantę pirmiesiems kainavo 130 lt, kas savo ruožtu yra dar velniškai brangu 😡 , lyginant su tuo, kaip sugebame prasisukti, bet šį kart nugalėjo patogumo už priimtina kainą argumentas 🙂 Vėliau iš Almerijos į Briuselį perskrendame už €13, iš Briuselio į Kauną už €6…  (emo)

O šiandien galiausiai dar labai sėkmingai susiklostė nučiupti dar vienus įdomius ir naudingus bilietus 8-| Jau bene porą savaičių su bendrakeleiviais sprendėme kaip įveiksime ~500 km atkarpą Alikantė – Almerija. Pirminė mintis buvo bandyti keliauti autostopu, bet nutarėme, kad gali būti per daug gaišaties, per sunku mažiau patirties turintiems ir pan. Antra mintis – išsinuomuoti automobilį, kas ten kainuoja tikrai nedaug, tarkim €30 dienai, dalintis ant 4, bet tai dadeda daugiau atsakomybės ir kitų išlaidų (think) Dar buvo mintis pervažiuoti iš bėdos traukiniu ar autobusu, bet tai už minėtą atkarpą kainuotų ~70 eur (fubar) Ir galiausia šiandien visas reikalas išsisprendžia, kaip visad, net labai sėkmingai – vietoj to, kad eikvoti laiką ir jėgas „tranzavimui”, mokėti po kelis šimtus litų už automobilį ar visuomeninį transportą… nusipirkome bilietus PO €5 vienos valandos perskridimui iš Alikantės į Madridą, kur turėsime ~6-7 val užmestį akį į šią sostinę ir po to PO €5 vienos valandos perskridimas į Almeriją (rock) Tad 500 km atkarpą įveiksime kelionėje užtrukdami apie 3 val, išleisdami po 36 lt ir priedo, kaip bonusą, aplankydami Madridą (sun)

Kam dar kyla klausimų, kodėl Klaipėda ar Vilnius yra TOLI ir BRANGU, o Madridas ar dar kas nors Europoje, išvis skraidymai lėktuvais – ne??? 🙂

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai