Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

B-Day savaitė Maltoje – 300 lt

Viduržemio jūra… Sicilijos piratai… Viena iš mažiausių pasaulio mikro valstybių – Malta (sala 27 km ilgio ir 14 km pločio)… Maltos ordinas… Sąlyginai šiltas oras ir žydra jūra… Uolėtos pakrantės ir t.t. – aš jau žinau kur skrendu pats ir kviečiu draugus, bendraminčius ateinančiam savo gimtadieniui 🙂

Šių metų sausį taip, ekspromtu prieš Naujuosius paskelbus žinutę FB, susirinko nei daug nei mažai – 33 pakeleiviai į Maroką 😀 Buvo linksmas Trip`as, ne tas žodis… :))

Šįkart stengsimės irgi ne tuščiai laiką leist – skrendam visai savaitei į tą salą, dydžio kaip juokiausi, kaip “zologijos sodas kokiam Londone”, ten bastysimės skersai išilgai pėsti, daug geocachin`sim ir visaip kaip kitaip BomžTurausim! Prisijunk 😉

Iš Kauno (KUN) į Stockholm (NYO): 2012-01-21 d. 19:30 už 60 lt
Iš  Stockholm (NYO) į Malta (MLA): 2012-01-22 d. 15:10 už 167 SEK
Iš Malta (MLA) į London (LTN): 2012-01-28 d. 11:25 už €31
Iš London (LTN) į Kauną (KUN): 2012-01-28 d. 15:55  £27

P.S. kainos čia vis patikslinamos pagal realybe, ne pagal įrašo pavadinimą 😉 Jau supirkom ~22 bilietus, tad natūralu, kad jos kyla… Prie sumos matomos čia dar reikia pridėti ~15% jei neturite MCP ir prašote mūsų nupirkti, arba +84 lt jei perkat su bet kokia kita kortele 😉 Tad 2011 12 07 d. 18:40 galutine kaina gaunasi ~410 lt jau.

O jei kas norite / galite pabūti trumpiau – yra net pigesnis, 250 lt sumoje nesiekiantis, pasirinkimas 5 d. kelionei, iš kurių 3 vietoje:

Naudinga info: Lankytinų objektų žemėlapis | Kelių žemėlapis | Maltos žemėlapis |  Pakrančių vaizdai | Oro ir vandens temperatūra Sausį | Geocaching Maltoje

Sėkmės keliaujant!

 

Atsakymų: 4
 1. Agne

  Labukas, mes dvi paneles noretumem prisijungti priee jusu kelionei i malta:)kaip butu galima placiau suzinoti apie kelione, kainas ir t.t?

  Laukisu Tavo atsakymo:)

  1. Labas. Jei prisijungti visai kelionei, t.y. sausio 21-28, tai dabar bilietu kaina ~350 vienam asmeniui. Jei tik 3 dienoms saloje (keliones sausio 21-25), tai ~250. Kas domina?

 2. Agne

  Labukas, tai domintu 7 dienom. Bet idomu, kaip kompanija, kiek zmoniu varytu ir ar dar susitiktumem pries kelione? Ar cia tik nuvyskim kartu, o paskui kas sau?

 3. Na kompanija, butu ilgai pristatinet – labai ivairiaspalve Is zodziu vis tiek nuomones nesusidarysi, arba neteisinga susidarysi :)) Kazkiek objektyviau – pavartyj bent buvusiu musu kelionio fotoalbumus, bsu aiskiau kas ir kaip
  Siaip skrenda, jau ne nepamenu, kazkas tarp 25-30 idomiu ir sauniu zmoniu Ir ne jiems reik kazka irodineti, o tiems naujiems, kurie nori prisijungti ateityje Tad tereik pabandyt ir matysi pritampi ar ne.
  Pries susitikti? Na nieko tokio paprastai nedaroma, nes daugiau ar maziau mes ir taip visi pazystami, mus sieja daug bendru veiklu, sportu, klubu ir pan.
  O ten nuvykus, relistiska zinoma tai, kad ne 30 zm banda kazkur zut but kartu “trinsis”. Tipiskai issibarstom i grupeles po 4-10 zm, nes zmones turi ivairiu interesu – kazkas gal tik i meistus trauks ir jiems butinai norisi kasnakt miegot hoteliuose ir valgyt baruose. Kazkas “valkataus” kuo toliau nuo urbanizacijos – gamta, uolos, pajuriai, pagal oro salygas miegojimas kur outdoor ir t.t. Tiesiog sala tikrai labai maza, tad visi ar taip ar taip susitiksim kas diena ar dvi kazkur, keisimes info, grupiu nariais :))

Jūsų komentaras, pastaba ar pasiūlymas

Kambarių nuoma keliaujant

AirBnB

Sumanūs keliautojai

Naujausios publikacijos

Pasaulio oro uostų WiFi slaptažodžiai
2019-03-10
Google skrydžiai
2017-12-11
Jungle
2017-11-25
Domenai nuo €6.00 metams, tinklapių talpinimas (hostingas) nuo €0.50/mėn!

Skrydžių žemėlapis ir statistika

Travel map

Mano skrydžių statistika

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti