Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

2013.11.01-04 Kijevas, Ukraina

Viena iš tų kelionių, kur gauni daug daugiau, nei tikėjaisi. Su didingu miestu susipažinta tiek iš vidaus, tiek iš viršaus, tiek iš po žemių. Per Lietuvių ir Ukrainiečių speleologus išėjome ant Ukrainos digerių, kurie šiaip nelabai linkę bendrauti su nepažįstamais, tad jei rašai be rekomendacijų net ir nesivargina atsakinėti – tiesiog ignoruoja. Bandymų būta daug, tiek mes bandėme, tiek bandė kolegos iš Lenkijos su jais susisiekti – nesėkmingai. Lenkai netgi suskraidė į Kijevą taip nieko ir nepešę, mums pasisekė labiau – prieš pat kelionę vis tik pavyko sukontaktuoti, nors daug vilčių į tai ir nedėjome. Tačiau naujieji draugai – Ukrainos digeriai daugiau nei patenkino mūsų lūkesčius.

Visų pirma labai pasisekė su kelionės datomis, nes nereikėjo aukoti nei vienos darbo dienos, kas mums dirbantiems yra be galo aktualu. Lapkričio 1-mą nedarbo dieną anksti ryte išskridome į Kijevą, grįžome lapkričio 4 d. pirmadienį 7 ryto. Taigi iš oro uosto tiesiai į darbus. Taipogi labai šaunu, kad orouostas Zhuliany į kurį skraidina Wizzair iš Vilniaus yra pačiame mieste, išėjęs gali sėstis į troleibusą (talonėlio kaina ~50 cnt) ir nuvykti kur tik nori.

Kelionę pradėjom organizuotis pagal:

https://keliaukime.lt/skrydziai-i-kijeva-ukraina-tik-uz-118-lt-i-abi-puses/

tačiau nusprendėme pridėti kelias dešimt Lt, bet neaukoti darbo dienų, tad pasiėmėme bilietus 11.01-04 už 146 Lt. Realiai taip daugiau išloši nei praloši.

Vienas iš bendrakeleivių gan smulkiai aprašė mūsų kelionę:

https://pamirsta.lt/2013/11/11/kijevo-pozemiuose/

man belieka tik pridurti tai ko jis nepaminėjo. Apart viso to gėrio kuris aprašytas mes dar spėjome patirti tokių nuotykių:

Underground

– Po žeme apart drenažo sistemų (man asmeniškai tai buvo pagrindinis prioritetas, nes miestų su drenažo sistema visoje buvosioje TSRS galima suskaičiuoti ant pirštų, sistema naudojama apsaugoti stačius miesto šlaitus nuo nuošliaužų, kadangi pats Kijevas pastatytas kalnuotoje vietovėje) ir kolektorių dar sugebėjome patekti į šilumines trasas vedančias po pagrindine sostinės gatve „Xreshchatik”, kur atsidūrėme visiškai atsitiktinai, užmatę praviras duris požeminėje perėjoje, o mes kaip tyčia einam pro šalį, su prožektoriais 🙂

– Gyvenome pačiame miesto centre, vos 2 min kelio iki Metro stotelės „Universitet”;

– Miestą iš viršaus pavyko apžiūrėti net nuo kelių tilltų bokštų;

– Nusifilmavome socialinėje reklamoje prieš AIDS, kuri pasirodys Ukrainos kanaluose nuo gruodžio 1d.;

– Teko tartis su keliais apsauginiais;

– Teko bėgti nuo teritoriją saugančių šunų;

– Nebaigtos statybos;

– Blūdijimas iki paryčių neaišku kur;

– Lindimas į kolektorius centre, Maidano aikštės pakraštyje;

– Bėgimas šiluminėmis trasomis kad neaptiktų prižiūrėtojai ir lindimas lauk viduryje 12 m pločio intensyviai naudojamo šaligatvio miesto centre. Pirmi 2 išlindimai buvo nesėkmingi: vieną kartą išlįsta per 15 m nuo milicijos ekipažo, kitą kartą išlįsta į požeminio metro užrakintą sandėliuką.

– ir t.t. ir pan.

Kelionės biudžetas:

– Lėktuvo bilietai Vilnius-Kijevas-Vilnius – 146 Lt
– Kelionė namai-oroustas-namai – 2 Lt
– Maistas į kelionę iš LT – 0 Lt ( nes nusprendėme neimti maisto, kadangi UA maisto kainos nelabai skiriasi nuo LT maisto kainų, taigi nieko specialiai nepirkdamas ant greitųjų ką radau namie kas gali sugesti – pasiėmiau, susitepiau sumuštinius kelis);
– Maistas parduotuvėse, metro žetonai (~60 ct, o važinėta labai daug ir kasdien), troleibuso talonėliai, mikroautobusas, taipogi susimestinai ant visų tokie dalykai, kaip lauktuvės naujiesiems draugams digeriams, speleologams, kurių kontaktais naudojomės ir kitos išlaidos – 95 Lt
Visas kelionės biudžetas: 243 Lt nuo durų iki durų.

Video: Youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7aX4dci-P5E
Foto: Facebook.com/Etta.Meta/media_set?set=a.10200910851996034.1073741832.1307314121&type=1

1 Response
  1. Lukas

    Gaila kad radau šituos pasiūlymus jau šiektiem vėlokai. O ir naujų nėra įdėta. Man labai domina kelionė į Ukrainą. Ten tikrai yra ką pamatyti ne tik sostinėje, bet negaliu važiuoti savo automobiliu. Žadu nuomotis vietoje transportą, jei tik bus tokia galimybė. O dėl skrydžių, tai azuon nemoku naudotis, ieškojau tik internetu, radau skrydžius į Kijevą nebrangiai, o gal yra dar kažkokie kiti bilietų su lėktuvu pasiūlymai?

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai