Pigiausi skrydžiai, geriausi viešbučių ir auto nuomos variantai Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra

2012 03 22 – 27 Mallorca

Baigiu priprasti prie kelionių, kurias seniau vadindavau įspudingomis 🙂 Tokios kelionės tampa savaime suprantamomis ir kažkaip net sunku pagalvoti, kad jose galėtų būti nuobodu ir neįdomu 😀

Šį kartą keliavo rekordinis skaičius žmonių – daugiau nei 40. Aišku vietoje išsibarstė visi kas sau, po natūralios darviniškos atrankos daug nubyrėjo ir didžiąją laiko dalį keliavome 3-se. Nueita pėstute daugiau nei 120km, pageocachinta, gerai padigeriauta, naktimis gerai pašalta, nueita didelė dalis garsiojo GR-221 kelio:
https://idd02ucg.eresmas.net/hike.htm nuo Liuc’o iki Valdemossa, nukrypstant keliasdešimt km į IMHO įspudingiausią salos „must see” vietą – tarpeklį „Torrent de Pareis”.

Digeriauta salos ginybiniuose įtvirtinimuose, patekta ant Valdemossa žymiausio lankytino objekto bažnyčios stogo, nuo stogo į varpinę, iš varpinės į bažnyčios nuo turistų slepiamus kambariukus, pabuvojant piligrimų iš urvo padarytame absoliučiai netradiciniame name, nakvojant džiunglėse miesto centre, apelsinų ir citrinų derlius ir kt.

Kelionės biudžetas:
Bilietai Kaunas-Paris-Palma-Kaunas – 200 Lt;
Maistas kelionei – 13 Lt;
Transportas Vilnius-Kaunas-Vilnius ir parkingas Kaune – 0 Lt;
Daug sangrijos, maistas ir autobuso bilietais Maljorkoje – 44 Lt;2 atvirlaiskiai i LT – 5 Lt
Tradiciniai Cepelinai+Šaltibarščiai+Kefyras Karmėlavoje – 16 Lt;
Visas 6d. kelionės biudžetas nuo durų iki durų – 278 Lt.

Palyginus kaip ir nėra daug, kaip už gerą laiką kurortinėje saloje pietuose, bet blogis tame, kad prancūzai konfiskavo daugelio iš mūsų didžiają dalį asmeninės įrangos skirtos laipiojimui 🙁 mano asmeniniai nuostoliai 3 karabinai po 27 Lt.
Taigi visos kelionės išlaidos išaugo iki 359 Lt.

4 atsakymai
 1. Tania

  Daug sangrijos, maistas ir autobuso bilietais Maljorkoje – 44 Lt

  kaip tai imanoma? zinau, kad sangrija nebrangi, bet 44 lt su maistu?

  1. Pranskė tiesiog visad manau pamiršta paminėti, kad jam nesvetimas „hobis” pavalgyt ir pagert iš kitų :))
   Na o toliau tikrai apsukrumas – kažko galima prisirinkt, pavalgyt (obuoliai, apelsinai, morkos, bulvės ir t.t.)

  1. Dar prisiminiau dėl autobuso bilietu. Gailą, kad vis neprisiruošiu tų visų žinių surašyti į patarimų skyriu, bet tam kartui iš Maljorkos prisiminiau pasidalint. Kaip mėgstu sakyti – brangu tik Lietuvoje gyvent. Išvis sunku suvokti, kaip išgyvename, gaudami vienas mažiausių algų Europoje o mokėdami už viską ne tik, kad tiek pat kiek vakarų europiečiai, bet už daug ką ir brangiau 😀 Tarkim tie patys viešojo transporto bilietai kainuoaj „kosmosą” tiek miestuose tiek tarp miestų… ką kalbėti apie nesuderintusg rafikus ir apskritai apgailėtina sistemą ir parką…
   O vat Maljorkoje pvz. važiavom iš Palmos į Soller`ą. Tą maršrutą daug keliautojų renkasi nukakti traukiniu, kurio bilietas į vieną pusę kainuoja 10 eur, į abi 17. Mes kadangi ne keliautojai o turistai, tai važiavome autobusu. Šiaip bilieto kaina nedidelė – 2.70 eur (visiems europiečiams tai 2.7 lt!), bet kadangi grupė buvo virš 10 žmonių, tai dar group discount`ą pritaikė ir mokėjome po 1.65 eur :)) Parodykit man kas, kur Lietuvoje galima nuvažiuoti ~40 km už 1.65 lt (ar net tarkim konvertavus – už 5.7 lt )!!

Komentuoti

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai