Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

2012 03 22 – 27 Mallorca

Baigiu priprasti prie kelionių, kurias seniau vadindavau įspudingomis 🙂 Tokios kelionės tampa savaime suprantamomis ir kažkaip net sunku pagalvoti, kad jose galėtų būti nuobodu ir neįdomu 😀

Šį kartą keliavo rekordinis skaičius žmonių – daugiau nei 40. Aišku vietoje išsibarstė visi kas sau, po natūralios darviniškos atrankos daug nubyrėjo ir didžiąją laiko dalį keliavome 3-se. Nueita pėstute daugiau nei 120km, pageocachinta, gerai padigeriauta, naktimis gerai pašalta, nueita didelė dalis garsiojo GR-221 kelio:
https://idd02ucg.eresmas.net/hike.htm nuo Liuc’o iki Valdemossa, nukrypstant keliasdešimt km į IMHO įspudingiausią salos „must see” vietą – tarpeklį „Torrent de Pareis”.

Digeriauta salos ginybiniuose įtvirtinimuose, patekta ant Valdemossa žymiausio lankytino objekto bažnyčios stogo, nuo stogo į varpinę, iš varpinės į bažnyčios nuo turistų slepiamus kambariukus, pabuvojant piligrimų iš urvo padarytame absoliučiai netradiciniame name, nakvojant džiunglėse miesto centre, apelsinų ir citrinų derlius ir kt.

Kelionės biudžetas:
Bilietai Kaunas-Paris-Palma-Kaunas – 200 Lt;
Maistas kelionei – 13 Lt;
Transportas Vilnius-Kaunas-Vilnius ir parkingas Kaune – 0 Lt;
Daug sangrijos, maistas ir autobuso bilietais Maljorkoje – 44 Lt;2 atvirlaiskiai i LT – 5 Lt
Tradiciniai Cepelinai+Šaltibarščiai+Kefyras Karmėlavoje – 16 Lt;
Visas 6d. kelionės biudžetas nuo durų iki durų – 278 Lt.

Palyginus kaip ir nėra daug, kaip už gerą laiką kurortinėje saloje pietuose, bet blogis tame, kad prancūzai konfiskavo daugelio iš mūsų didžiają dalį asmeninės įrangos skirtos laipiojimui 🙁 mano asmeniniai nuostoliai 3 karabinai po 27 Lt.
Taigi visos kelionės išlaidos išaugo iki 359 Lt.

4 Responses
 1. Tania

  Daug sangrijos, maistas ir autobuso bilietais Maljorkoje – 44 Lt

  kaip tai imanoma? zinau, kad sangrija nebrangi, bet 44 lt su maistu?

  1. Pranskė tiesiog visad manau pamiršta paminėti, kad jam nesvetimas „hobis” pavalgyt ir pagert iš kitų :))
   Na o toliau tikrai apsukrumas – kažko galima prisirinkt, pavalgyt (obuoliai, apelsinai, morkos, bulvės ir t.t.)

  1. Dar prisiminiau dėl autobuso bilietu. Gailą, kad vis neprisiruošiu tų visų žinių surašyti į patarimų skyriu, bet tam kartui iš Maljorkos prisiminiau pasidalint. Kaip mėgstu sakyti – brangu tik Lietuvoje gyvent. Išvis sunku suvokti, kaip išgyvename, gaudami vienas mažiausių algų Europoje o mokėdami už viską ne tik, kad tiek pat kiek vakarų europiečiai, bet už daug ką ir brangiau 😀 Tarkim tie patys viešojo transporto bilietai kainuoaj „kosmosą” tiek miestuose tiek tarp miestų… ką kalbėti apie nesuderintusg rafikus ir apskritai apgailėtina sistemą ir parką…
   O vat Maljorkoje pvz. važiavom iš Palmos į Soller`ą. Tą maršrutą daug keliautojų renkasi nukakti traukiniu, kurio bilietas į vieną pusę kainuoja 10 eur, į abi 17. Mes kadangi ne keliautojai o turistai, tai važiavome autobusu. Šiaip bilieto kaina nedidelė – 2.70 eur (visiems europiečiams tai 2.7 lt!), bet kadangi grupė buvo virš 10 žmonių, tai dar group discount`ą pritaikė ir mokėjome po 1.65 eur :)) Parodykit man kas, kur Lietuvoje galima nuvažiuoti ~40 km už 1.65 lt (ar net tarkim konvertavus – už 5.7 lt )!!

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai