Pigiausi skrydžiai, geriausi viešbučių ir auto nuomos variantai Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra

📅 2023.03.26 – 30
🗺️ Frankfurtas, Vokietija

Skrydžių kaina į abi puses
✈🔄✈ nuo67 €
(2023-01-25 d. duomenimis)
Skrydžių kaina į abi puses
✈🔄✈ nuo67 €
(2023-01-25 d. duomenimis)
Tiesiogiai iš avialinijų!
1133
Skrydis pirmyn: 2023.03.26 16:00
Skrendama iš: Vilnius (VNO)
Skrydis atgal: 2023.03.30 08:25
Skrendama į: Frankfurt (HHN)
Kelionės tikslo aprašymas

Spindinčiais stiklo dangoraižiais pasipuošęs, dinamiškas ir įvairių kontrastų kupinas tarptautinis Frankfurto prie Maino miestas, savo įspūdinga panorama pakerintis ne vieną keliautoją. Vokietijos ir Europos širdimi tituluojamas didmiestis yra svarbus ekonominis centras – čia įsikūrusios didžiųjų bankų būstinės, prekybos centrai, rengiamos didžiausios pasaulyje knygų, muzikos ir įvairių prekių mugės. Centre, visai šalia miestą saugančių architektūros milžinų, galima rasti ir jaukių kavinukių ir barų. Miestas taip pat gali didžiuotis savo istorinių įžymybių gausa ir išsaugotu autetiškuoju senamiesčiu. Frankfurtas – jaunyste ir entuziazmu pulsuojanti vieta, kurią aplankius norisi sugrįžti vėl ir vėl.

Jeigu norite pamatyti patį tikriausią europietišką miestą, keliaukite tiesiai į Frankfurtą, nes būtent jis atitinka visus „geram europietiškumui“ priskiriamus lūkesčius. Tai miestas, kuriame drąsūs ir madingi modernios architektūros sprendimai glaudžiai persipina su senos architektūros pastatais. Tai muziejų ir parkų, dangoraižių ir obuolių sidro gamyklų megapolis. Būtent tokį Frankfurtą mato turistai.

Kiti skrydžių į Frankfurtą variantai

Viešbučio pasirinkimas

Automobilio nuoma

Patirtys

Video prezentacija

Pasidalinkite šiuo kelionės pasiūlymu su draugais ;)