Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

📅 2023.02.03 – 06
🗺️ Bristolis, Anglija

0
Price
From44 €
Price
From44 €

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1525
2023.02.03 06:50
Availability : 2023.02.06 08:15
Kaunas (KUN)
Bristol (BRS)
Kelionės tikslo aprašymas

Bristolis – miestas, įsikūręs pietvakarių Anglijoje, apie 170 km nuo Londono, prie Avono upės žiočių, šalia Bristolio įlankos. Tai – Bristolio regiono pramonės, švietimo ir kultūros centras, kadaise buvęs svarbiausias Didžiosios Britanijos uostas, per kurį vyko transatlantinė prekyba. Dėl šios prekybos miestas ir klestėjo. Bristolis yra aštuntas labiausiai apgyvendintas miestas Jungtinėje Karalystėje, jame šiuo metu gyvena apie 430 tūkst. gyventojų.

Bristolis – miestas, kuriame buvo gaminami žymieji viršgarsiniai lėktuvai „Konkordai“ ir kurio istorinėje prieplaukoje dabar išmetęs inkarą seniausias keleivinis garinis laivas „SS Great Britain“, plukdęs žmones per Atlantą. Laivas, pradėjęs keliones 1843 m., pasaulį apiplaukė 22 kartus.

Su jūreivyste susijęs ir netoli miesto centro stūksantis Kaboto bokštas, iškilęs daugiau kaip prieš šimtmetį Kanados atradėjui Johnui Cabotui atminti. Būtent iš Bristolio jis išplaukė į ekspediciją, per kurią pasiekė dabartinės Kanados teritoriją. Šis bokštas yra puiki vieta apžvelgti miestą iš viršaus.

Bristolį garsina įspūdingas kabantis Kliftono tiltas, sukurtas genialiojo inžinieriaus Isambardo Kingdomo Brunelio. Tiltas kaip paminklas užbaigtas 1864 m. po jo mirties. Tai miesto simbolis, vaizduojamas visoje turistinėje literatūroje. Abiejuose tilto galuose stovi po bokštą.

Kiti skrydžių į Bristolį variantai

Viešbučio pasirinkimas

Automobilio nuoma

Patirtys

Video prezentacija

Pasidalinkite šiuo kelionės pasiūlymu su draugais ;)