Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

📅 2019.01.13-17
🗺️ Neapolis, Italija

0
Price
From10 €
Price
From10 €

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1484
5 dienos
Availability : 2019.01.13 - 17
Kaunas (KUN)
Napoli (NAP)
Kelionės tikslo aprašymas

Neapolis – miestas pietinėje Italijoje, Kampanijos regiono sostinė. Tai pagrindinis pietų Italijos ekonominis ir kultÅ«rinis centras bei trečias didžiausias Italijos miestas po Romos ir Milano.
Turistus į Kampanijos sostinę traukia didžiausias Europoje istorinis cenras, kuris mena 27 istorijos amžius. Per visą šį laikotarpį dėl įtakos regione konkuravo daug valstybių ir tautų, todėl čia susiformavo įvairialypė kultÅ«rinė situacija. 1861 metais, suvienijus Italiją, Neapolis oficialiai pateko į jos sudėtį ir tapo, tuomet dar Italijos karalystės, dailmi. Tokia spalvinga istorija lėmė tai, kad Neapolio centre galima pamatyti gausybę architektÅ«ros Å¡edevrų, priskiriamų įvairiems meno stiliams. Visas istorinis Neapolio centras yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, o greta miesto yra kitas, ne mažiau turistus traukiantis objektas – Vezuvijaus ugnikalnio sunaikintos Pompėjos griuvėsiai. Taip pat Neapolis yra laikomas vienu labiausiai religingų miestų pasaulyje, kadangi jame yra net 448 bažnyčios.

Skrydžių datos ir laikai
Data: Laikas: IÅ¡: Ä®: Kaina: Pirkti:
2019.01.13 06:15 Kaunas (KUN) Naples (NAP) nuo 5 € RyanAir
2019.01.17 13:05 Naples (NAP) Kaunas (KUN) nuo 5 € RyanAir
Viešbučio pasirinkimasBooking.com

Automobilio nuoma

Video prezentacija

2 travellers are considering this tour right now!