Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Where the Hell is Matt? 2012

Matt`as sugrįžo! 🙂

Senokai taip dėl nieko neišsišiepiau nuo ausies iki ausies. Tikrai 🙂 Kažkaip man labai mielas šis projektas, ir nuoširdžiai žavi kai vieno žmogaus idėja, iš pažiūros daugeliui atrodžiusi gal ir kvaila, bei polėkis pavirsta į tokį pasaulinį reiškinį  (dance)

2003 metais, kai dar nebuvo jokių FlashMob`ų, dabar taip populiarių… ir labai sukomercintų, vyrukas metė darbą, pradėjo keliauti po pietryčių aziją ir… šokti for fun. 2005-2006 metais YouTube tą labai išpopuliarino ir atsirado generaliniai rėmėjai, finansuojantys keliones ir horizontas gerokai prasiplėtė ir dabar džiugina žmonių šypsenos ir šokis iš daugybės pasaulio vietelių.

2006 ir 2008 metų video tapo pasauliniais hitais, įvairios kompanijos ėmė samdyti jį reklamos rolikams ir pan. tad pinigia tapo nebe problema. Vyrukas pavertė savo aistrą keliauti ir linksmą būdą pragyvenimo šaltiniu. Ir ilgokai dingo”, galvojau gal išpuiko 🙂 Bet ne – specialiai prenumeravau naujienas iš jo tinklapio WhereTheHellIsMatt.com kol pagaliau gavau laišką apie naujausią, 4-ąjį video, kurį matote auksčiau 😉

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai