Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, auto nuoma Savarankiškų kelionių idėjos Naudingi patarimai keliautojams Čia - NE kelionių agentūra !!

Kelionė į debesis – laipiojimas via ferrata Italijoje

Užvakar grupė (20+) „bomžturininkų” grįžo iš dar vienos labai pigios ir labai įdomios kelionės – suskraidėme už 20 lt pirmyn atgal iš Vilniaus į Bergamą ir atgal, ten traukiniu pavažiavome ~30 km iki gražaus miestelio Lecco ir porą dienų bastėmės, laipiojome po kalnus, gyvenome outdoor, gėrėme pigų itališką vyną ir skanią Limoncetta 🙂

Porą įspūdžių foto metraščių. Donato Žvirblio:

Dainiaus Pilypo:

Kelionės biudžetas (Pranskės atvejis :)):

Dar viena biudžetinė kelionė – 2012.10.12-15 Vilnius-Milanas(Bergamo)-Lecco-Bergamo-Vilnius. Šį karta važiuota su tikslu – prasieiti šalia Lecco esančiomis Via-Ferratomis, aplankyti kalnus, pageocachinti, nu ir be abejo gerai praleisti laika su gera chebra 🙂 Apart viso to dar be abejo pablūdijome po Lecc’o, įspūdingą Bergamo senamiestį, pigus vynas, nakvynė po stogu, pas gerus žmones, kurie mūsų 
neišvarė iš savo valdų, kurias okupavome, net 2 paras, valgomi lauže skrudinti neaiškūs grybai, lauže kepti kaštonai ir etc.
Kelionės išlaidos gavo šiek tiek didesnės, nei planavau, nes teko mokėti už pakelėją, už traukinį Lecco-Bergamo.
Taigi visa pilna sąmata:
Bilietai su visais mokesčiai ir pavedimais – 20 Lt
Alpinistinę įrangą prasivežiau ant savęs, taigi papildomo bagažo neėmiau. Pasirodo šalmo maskuoti po senio šalčio kepure net nereikėjo, nes visi, kurie bandė- be problemų praėjo patikrinimą su šalmais ant galvos, nemokant atskirai kiap už sportinį inventorių 🙂
Maistas iš Lietuvos (praktiškai viskas pirkta akcijos metu 🙂 dešra, svogūnai, sviestas, duona ir 10 kiaušinių, riešutai, avižiniai sausainiai) [maisto deja pasiėmiau daugiau nei reikėjo, net parsivežti teko – 16 Lt
Transportas nuo namų iki VNO orouosto ir atgal po kelionės – 2 Lt
Traukinys Bergamo-Lecco – nemokamai, nes susidraugavome su mašinistu
Pakelėjas kalnuose, kad suspėtumėme laiku grįžti ir nereiktu naktį be apšvietimo rizikuoti pavojingu keliu – 5,5 EUR (19 Lt)
Tarukinys atgal Lecco-Bergamo – 3,2 EUR (11 Lt)
Maistas vietoje (10 porcijų ledų sau ir chebrai, nes mažiau nebuvo 1,99 EUR + 2 pakeliai peno 1,5 EUR) – 12 Lt
Viskas, daugiau jokių išlaidų, pagal surinktus čekius ir kreditinės kortelės duomenis
Bendras kelionės biudžetas nuo durų iki durų – ~80 Lt

12 Responses
 1. AS

  Naa, ispudingas biudzetas, bet deja apgavai visus skaitytojus del bilietu su visais mokesciais kainos. Nebent turi Ryanair cashpassport..

 2. Taip taip, nieko kito cia neveikiu, tik visus apgaudineju :))
  O tau, kiek suprantu, net jei ideciau banko korteles statement`o screenshot`a, kad uz 6 bilietus (3 zmoniu skrydzius pirmyn ir atgal) sumoketa 56,72 lt – bendra suma su visais mokesciais, nuskaiciuota nuo Skrill MCP, vis tiek nepatiketum :))

 3. Tadas

  Sveiki, o kaip galima būtų sužinot, kad ajūs varot, ta prasme ne tai kada siūlot keliones, bet kai varot į kažką panašaus į šitokią kelionę ir ar galima prisijungt būtų?

 4. Na ką čia bepridursi, jei tu tiesiog geriau žinai kiek aš mokėjau už mūsų bilietus nei aš pats :))
  Patarčiau vieną – nusipirkti bilietus į/iš Italijos, tuomet galėsi, jei vis dar bus poreikis, kalbėti apie tai, kad IT negalioja MCP :))

 5. DariusK

  Pertkant IŠ Italijos MCP negalioja,
  bet skrendant IŠ LT Į IT pvz. Vilnius-Bergamo-Vilnius MCP galioja. Patikrinta šią vasarą.

 6. Kaip jūs keliavote iš Bergamo į oro uostą (arba atvirkščiai)? Šį savaitgalį ten buvome, bandėme pėsti pasiekti oro uostą, bet nelabai pasisekė :/

 7. Tik atskride ejome pesti. Nuo oro uosto iki miesto centro – 2 km, iki Citi Alta – 3 km. Pusvalandukas pesciomis 🙂
  Atgal vaziavome is miesto PIRMU autobusu, nemokamai iki pat oro uosto duru 🙂

 8. O pro kur ėjote? Buvo kažkoks takelis po autobanu (nes autobanu draudžiama vaikščioti). Ir dėl autobuso keista, nes šiaip jis lyg ir mokamas pasirodė (tik kai kontrolės nėra, galima gal ir nemokėti 🙂 )

 9. Ką žinau kaip čia dabar paaiškinti… Mes visi visad ir visur turim GPS, nes daug geocachinam 🙂 Na ten toks takas iš oro uosto iškart link miesto eina pėsčiųjų/dviraąių. pro galą tupimo/kilimo tako, tada gyvenvietėje į kairę ir vėl šaligatvis, po bam`ais ir išlendama į tiesią jau Bergamo gatvę, ja visad tiesiai ir ateinama į centrą.

 10. arturas

  nu graziai atrodo, bet prasimaitinti uz 4 lt per para nuolat judant ir dar laipiojant kalnais tai cia arba nuolat alkanas arba dar pakeliui parduotuves apnesti dar turi. nei vienas nei kitas variantas ko tais ne prie sirdies o jei nupirktu bilietus uz dvaca i milana tai as juos is taves po 100 pirkciau nenori biznio padaryt? 🙂

Leave a Reply

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kelionių žemėlapis

Travel map

My Flightdiary.net profile

Naujausi komentarai