Pigiausi aviabilietai ir apgyvendinimas. Savarankiškų kelionių idėjos. Patarimai pagrįsti 10-ies metų savarankiškų kelionių patirtimi!

Xclusive Club

Jei dažniau nei 2-3 kartus metuose skrydžiams renkatės WizzAir avia kompaniją, tuomet verta pagalvoti apie Wizz Xclusive clubo kortelės įsigyjimą 😉 Pats ne tiek daug su jais skraidau, tad neturiu ir paaiškinti visų procedūrų ir niuansų negaliu, tad tik pateikiu išverstą esminę info:

– narystės metinis mokestis: paprasta (2 asm.) – €30, grupinė (5 asm.) – €50
– nuolaida KIEKVIENAM skrydžiui (brangesniam nei  €19.99): €10
– nuolaida dideliam salono bagažui arba registruojamam bagažui: €5

Taigi nereikia būti matematikos genijumi, kad matematika būtų aiški – jei skrendate su Wizz bent 4 kartus metuose, arba grupėmis, tuomet šią kortelę turėti verta, atsipirks investicija.

WDC

Viska info apie klubo narystę (angliškai): Wizzair.com/en-GB/travel_services/Wizz_Xclusive_Club

P.S. nuo saves primenu, kad kaip jau ir su MCP nebegalima pirkioti bilietų Ryanair, taip čia irgi iškart numatyta, kad svetimiems su ja “padėti” negalėsite. Jūsų pavardė turi būti skrendančių sąraše. Nors aišku išmastėme irgi vieną gerą dalyką – jei bilietai kokie labai pigūs, tarkim už €20 į abi puses, o ne nariams – po €40, tai skrendanti kokių bent 5-ių žmonių grupė gali Jums “sumesti” €50 ir galėsite apsimokėti dar ir sau bilietą, bet neskristi 🙂

Atsakymų: 1

Jūsų komentaras, pastaba ar pasiūlymas

Domina pigiausi skrydžiai, savarankiškos kelionės? Tuomet Jūs pataikėte kaip tik ten kur reikia!

Kviečiame sekti mūsų FaceBook`o puslapį, kad niekuomet nepraleistumėte naujų ypatingų pasiūlymų!

Uždaryti