Pigiausi skrydžiai ir viešbučiai, savarankiškų kelionių idėjos! KITOKS požiūris ir patarimai pagrįsti patirtimi ;)
default-logo


Airijos pigių skrydžių bendrovė "RyanAir" - antra pagal dydį (po Lufthansa Group) avia kompanija ES, turinti daugiau kaip 300 naujų (<5 m.) orlaivių Boeing 737-800 parką, 50 bazių, 8000+ darbuotojų, kasmet skraidinanti ~80.000.000 keleivių, kasdien vykdanti 1500+ skrydžių tarp 184 oro uostų 28 valstybėse!

Šiomis avialinijomis skridau jau ~50 kartų ir VISUOMET likau pilnai patenkintas, niekada nevėlavo (kartą atidėjo grįžtmąjį skrydį į LT kelioms val., bet ne dėl jų kaltės, o dėl oro uosto security...), dažnai atskrisdavo anksčiau grafiko, niekada nepradangino bagažo (nors ir taip retai su juo skraidom) ir visuomet pasiūlė mažiausią kainą (skraidžiau ir už 9 ir už 200 lt per visą Europą ir už jos ribų, bet retai teko mokėt daugiau nei 100 lt už vieną skrydį) kelionėms į daugelį valstybių ir miestų.

RyanAir oro uostų žemėlapis. Pasirinkite kur norite nuskristi, įsigykite "Azuon", raskite pigiausius bilietus ir keliaukite!Interaktyvus žemėlapis: RyanAir.com/en/cheap-flight-destinationsSekite mūsų naujienas FaceBook bendruomenėje ir pirmieji sužinokite apie puikias skrydžių kainas, gaukite kelionių pasiūlymus, įdėjas ir patarimus! ;)

Uždaryti